Residencial Bella Flavia Villa
Deze 50 m² Residencial Bella Flavia Villa Florianópolis is geschikt voor maximaal 6 gasten en ligt in de buurt van het Praia dos Ingleses strand, binnen 8 minuten loopafstand ervandaan.
Bij deze villa in de Ingleses wijk verblijft u op 4 km van het Playa Brava strand en op 2 km van Florianópolis. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan Praia do Santinho, gelegen binnen 10 minuten rijafstand.
Restaurante Paixão de Verão met gezonde gerechten bevindt zich op een klein stukje lopen van de gesitueerde in Florianópolis Residencial Bella Flavia Villa. Het dichtstbijzijnde treinstation is Main Bus, 24 km verder.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Hercílio Luz van Residencial Bella Flavia Villa?
De luchthaven Hercílio Luz en Residencial Bella Flavia Villa liggen op een afstand van 40 km van elkaar. - ❓
Waar is Residencial Bella Flavia Villa geplaatst?
Residencial Bella Flavia Villa ligt naast het Praia dos Ingleses strand, in de Ingleses wijk van Florianópolis. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Residencial Bella Flavia Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Residencial Bella Flavia Villa. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar het vakantiehuis mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het vakantiehuis verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Residencial Bella Flavia Villa?
Tijdens je verblijf in Residencial Bella Flavia Villa moet je zeker de belangrijkste bezienswaardigheden van Florianópolis verkennen, waaronder Praia de Canasvieiras (7 km), het Playa Brava strand (4 km) en Praia do Santinho, die in 10 minuten rijden te bereiken zijn.